הכירו אותי

אל לימודי הנטורופתיה הגעתי בהחלטה של רגע.
ראיתי מודעה קטנה בעיתון, בחודש שהשתחררתי מהצבא(1992) ומיד ידעתי שזה אני.
תוך יומיים התחילו הלימודים של ארבע שנים ב"קולג' הישראלי לרפואה טבעית" עם טובי המורים לפי תוכנית של הבאסטיר קולג' בבוסטון, ביה"ס המוביל בארהב בתחום הנטורופתיה.
לפעמים ההחלטות הספונטניות הן הכי נכונות ונובעות מידיעה פנימית וחיבור לדרך.

מאז הספקתי לטפל באלפי אנשים ולהוסיף עוד ועוד ידע באופן מתמיד.
זה כך כי זה באמת הנושא שהכי מרתק אותי – בריאות והרמוניה, היכולת להביא את עצמך לבריאות, להשתמש בכוחות הטבעיים של הגוף, הפתרונות להמנעות מתרופות, העבודה הפנימית והרוחנית שיוצרת הרמוניה בבריאות ובכל תחומי החיים.
הקמתי קליניקות מצליחות  בתל אביב ובכפר סבא ובהמשך עברתי לנגב, למושב כמהין.
כיום אני גרה בכמהין ומטפלת במקביל בקליניקה בבאר שבע, במושב ובמרפאה האינטגרטיבית ברמת נגב – מרפאה חדשנית שמשלבת רפואה טבעית עם הצוות הרפואי ועם פרוייקטים בקהילה.
ברמת נגב בנוסף לטיפולים במרפאה אני אחראית על תזונה בריאה בגני הילדים בשיתוף עם מחלקת חינוך ואיכות הסביבה ומעבירה סדנאות למניעת סכרת ותכניות נוספות.

השילוב של טיפולי מגע, איזון אנרגטי עם תזונה וצמחי מרפא הוא בעיני שילוב מנצח שמטפל בכל הרמות של הגוף – פיסי ורגשי ונותן מענה מעמיק לבריאות.
הידע שלי במגוון גדול של שיטות טיפול מאפשר התאמה אישית מתוך הקשבה להעדפות שלך.
אם יש לך צורך בעצה טובה, בהקשבה, בהדרכה לתפריט, בשיפור הבריאות או בשעה של שקט וחיזוק הגוף אני כאן עבורך.
ניתן להצטרף גם לתכנית בריאות עד הבית שמשלבת התאמת תוספי מזון לשימוש יומיומי וקבוצה אינטרנטית הכוללת יעוץ ומענה מקצועי, טיפוח אורח חיים בריא, קורס תזונה מצולם, מתכונים וידע מעמיק בבריאות טבעית.

תגובות

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *